Budimex.pl

Rusza 8. edycja Akademii Budimex.

Data aktualności: 27 lutego 2017
Rusza 8. edycja Akademii Budimex.

To największe tego typu wydarzenie dedykowane studentom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne rozwiązania przekazywane przez najlepszych inżynierów branży budowlanej.

 

Akademia Budimex skierowana jest do studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, hydrotechnicznego, inżynierii środowiska, energetyki oraz IT. Do udziału zapraszamy również studentów finansów i rachunkowości oraz kierunków humanistycznych. Wszyscy chętni będą mogli na miejscu porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. Akademia będzie też doskonałą okazją, aby zobaczyć, jak w praktyce sprawdzają się innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej i energetyce. Tego wszystkiego dowiecie się na przykładzie prowadzonych przez nas kontraktów w całej Polsce.

 

W ramach Akademii Budimex odwiedzimy osiem uczelni technicznych w Polsce.

W czasie wydarzenia będzie można przekonać się, jakie możliwości rozwoju stwarza kariera w Grupie Budimiex. Co ważne, na najlepszych uczestników Akademii czeka nagroda w postaci prestiżowych praktyk.

 

Gdzie można nas spotkać?

 

W tym roku odwiedzimy: Politechnikę Warszawską, Lubelską, Gdańską, Białostocką, Poznańską, Krakowską, Śląską i Wrocławską. Dokładny terminarz dostępny jest tutaj. Udział w Akademii Budimex jest bezpłatny. Wszystko, co trzeba zrobić, to wypełnić prosty formularz rejestracyjny na stronie akademiabudimex.pl i na profilu na Facebooku: www.facebook.com/KarieraBudimex/ .

 


 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu